Центр підприємництва та інновацій Startup Ukraine й Міжнародна організація з міграції (МОМ) започатковують програму підтримки «Як створювати та розвивати бізнес в Україні?» Як з нуля запустити власну справу в Україні? Як знайти ту саму ідею та розробити бізнес-план? Де шукати гроші на розвиток і як вивести свою компанію на новий рівень? Відповіді на всі ці питання має дати ця програма.
Для кого ця програма
Проєкт розрахований як на представників мікро- та малого бізнесу, так і для тих, хто тільки задумується про відкриття власної справи.
Взяти участь у програмі зможуть 150 людей — 75 майбутніх підприємців і 75 власників малих підприємств, які створюють додану вартість, робочі місця та роблять свій внесок у розбудову української економіки.
Під час програми учасники навчаться розробляти бізнес-план, отримають глибоке розуміння бізнес-процесів і можливість залучити кошти на свою справу.
«В Україні є багато талановитих людей, які прагнуть запустити власну справу або вже розвивають свої бізнес-проєкти. Але вони потребують підтримки, доступу до нових знань і можливостей. Саме це і є нашою метою: спільно з Міжнародною організацією з міграції ми допомагаємо українцям реалізовувати свій потенціал і бути конкурентоспроможними на міжнародному ринку», — розповідає засновниця Startup Ukraine Анна Петрова.
Що чекає на учасників
Програма «Як створювати та розвивати бізнес в Україні?» реалізується в три етапи: навчання, менторська підтримка та подання заявок на гранти.
Перший етап
Під час першого етапу в 5 містах — Львові, Івано-Франківську, Вінниці, Полтаві та Києві — пройдуть офлайн-тренінги. За два дні навчання учасники послухають натхненні кейси досвідчених підприємців і дізнаються:
- як досягти фінансової незалежності та мати стабільний прибуток;
- як обрати правильну бізнес-ідею, як запустити проєкт на ринок і не «прогоріти»;
- де брати гроші на свої проєкти, як правильно побудувати фінансову модель, щоб бізнес став прибутковим;
- як розвивати й масштабувати бізнес в умовах війни та економічної нестабільності й багато іншого.
Другий етап
На другому етапі учасники тренінгів протягом місяця отримуватимуть підтримку у форматі групових майстер-майданів. Ментори нададуть зворотний зв’язок щодо кожної ідеї або бізнесу, допоможуть створити план для запуску чи розвитку проєктів і поділяться власними інструментами створення й підтримки бізнесу під час війни.
Учасники, які успішно пройдуть навчання, матимуть змогу перейти до третього етапу — подати грантову заявку й отримати 7 тис. євро на розвиток власної справи. 10 найкращих проєктів також отримають інформаційну підтримку від Startup Ukraine.
Коли пройдуть тренінги:
- Київ — 5 — 6 серпня;
- Полтава — 12 — 13 серпня;
- Вінниця — 19 — 20 серпня;
- Івано-Франківськ — 26 — 27 серпня;
- Львів — 1 — 2 вересня.
Реєстрація на програму підтримки на сайті Startup Ukraine.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Практичний кейс трьох українських компаній, які працевлаштовують людей з інвалідністю
Угода про надра між Україною та США: перші юридичні висновки та потенційні наслідки
Закон №4337-IX: як нові вимоги до перевізників змінять ринок автоперевезень в Україні