Facebook Pixel

Ґодзілла, голодні ігри та каскадер Редкліффа: які нові фільми та серіали можна подивитися на вихідних 18-19 листопада 2023

Прем’єри фільмів та серіалів в Україні на вихідних 18-19 листопада. Обкладинка Олександра Шатова

Прем’єри фільмів та серіалів в Україні на вихідних 18-19 листопада. Обкладинка Олександра Шатова

Антиутопія з присмаком «Гри у кальмара», історія світу після його зруйнування Годзіллою та щемка документалка про дублера Деніела Редкліффа у «Поттеріані». The Page розповідає, що можна подивитися на вихідних у листопаді 2023 року.

Прем’єра фільму «Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій»

Фантастичний трилер, знятий за однойменною книгою Сьюзен Коллінз. Події стрічки передують історіям, що розповідаються у серії фільмів «Голодні ігри» 2012-2015 років.

За сюжетом, щороку у країні Панем проводяться так звані голодні ігри, де беруть участь представники бідних сімей. Майбутній тиран Панему Коріолан Сноу стає ментором бідної дівчини Люсі Грей Берд, до якоїув нього виникають почуття.

Трейлер «Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій»

Серіал «Монарх: спадщина монстрів»

Драматична сага «Монарх: спадщина монстрів» (Monarch: Legacy of Monsters, 2023), що охоплює історію трьох поколінь від 1950-х років до сучасності. У серіалі розповідається історія, що відбувається після вражаючої битви між Ґодзіллою та MUTO, що зруйнували Сан-Франциско. Двоє братів та сестер дізнаються, що монстри існують.

Вони йдуть шляхом батька та знаходять зв’язок своєї родини з таємною організацією Monarch.

Трейлер «Монарх: спадщина монстрів» 2023

Документальне кіно «Девід Холмс: хлопчик, що вижив»

З 15 листопада 2023 року доступний на стрімінгових онлайн-майданчиках документальний фільм «Девід Холмс: хлопчик, що вижив» (David Holmes: The Boy Who Lived (США, 2023).

Це стрічка про історію становлення та драматичну долю британського гімнаста і каскадера Девіда Холмса, що протягом 10 років виконував трюки за Деніела Редкліффа у фільмах про Гаррі Поттера. У 2009 році на зйомках «Гаррі Поттер і Смертельні реліквії» Холмс виконував трюк у повітрі і врізався спиною у стіну. Після травми спортсмен залишився паралізованим.

Трейлер «Девід Холмс: хлопчик, що вижив» 2023

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉