Facebook Pixel

Загинув командир російського корабля «Цезар Куніков» після ракетного удару ЗСУ у Бердянську

У Севастополі поховали капітана 3-го рангу Олександра Чирву, командира великого десантного корабля БДК «Цезар Куніков» 197-ї бригади десантних кораблів ЧФ РФ.

Чирва помер від ран, отриманих у бою на материковій частині України, повідомив голова анексованого РФ Севастополя Михайло Розвожаєв.

«Олександр Григорович народився у Севастополі. Закінчив філію ВУНЦ ВМФ Військово-морської академії Військово-морського інституту радіоелектроніки ім. А.С. Попова. У 2015 та 2016 роках брав участь у проведенні спеціальної операції на території Сирійської Арабської Республіки», — поінформував Развожаєв.

Нагадаємо, що в Севастополі 31 березня поховали трьох російських моряків БДК «Новочеркаськ», які загинули після ракетного удару в порту Бердянська.

Генштаб ЗСУ 24 березня повідомив, що в окупованому Бердянську було знищено БДК «Саратов». Під час обстрілу отримали пошкодження БДК «Цезар Куніков» та «Новочеркаськ».

Втрати армії РФ на війні в Україні

Міноборони РФ ретельно приховує справжні втрати особового складу російських військ в Україні. Востаннє інформація оголошувалась 25 березня. За даними міністерства, за місяць в Україні загинув 1351 російський військовослужбовець і 3825 отримали поранення.

Заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд повідомила 30 березня, що на війні проти України загинуло понад 10 тисяч російських військових.

Генштаб ЗСУ станом на 18 квітня стверджує, що РФ у війні проти України втратила близько 20 600 військових.

Народний депутат України з фракції «Голос» Рустем Умеров стверджує, що у Криму та Севастополі поховали не менше 32 російських військових, які загинули на війні з Україною. Російська окупаційна влада Севастополя офіційно повідомила про загибель на материковій Україні не менше 26 російських військових, які проживали в Севастополі. Похорон російських військових пройшов в Алушті, Судаку та Ялті. Щонайменше двох російських військових поховали в Керчі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉