Поліція почала в Рівненській області спецоперацію проти нелегальних видобувачів бурштину

Фото: Нацполіція

Фото: Нацполіція

З 12 січня на території північних районів Рівненської області поліція почала рейди для припинення незаконного видобутку бурштину. Для їх проведення залучені бійці роти поліції особливого призначення, спецназівці КОРДу, працівники підрозділу тактико-оперативного реагування Управління патрульної поліції в Рівненській області та військовослужбовці Нацгвардії.

yantar1.jpg

Для виявлення та припинення нелегального промислу в важкодоступних місцях задіяно близько 20 одиниць спецтехніки.

«Чинним законодавством передбачена процедура отримання спеціальних дозволів для легального видобутку бурштину, — сказав начальник поліції Рівненської області Олексій Камишанський. — Тому наша основна мета — відновити порядок і законність у поліських районах».

Telegram Logo
yantar3.jpg

Його заступник Руслан Стрельбицький додав, що у поліції достатньо сил і засобів, щоб не допустити масових заворушень та правопорушень з боку місцевого населення при проведенні рейдів.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Додатково. Наприкінці грудня 2019 року президент Володимир Зеленський підписав закон, який регулює видобуток бурштину в Україні.

У вересні 2020 року Державна служба геології та надр (Держгеонадра) на повторному електронному аукціоні продала ділянку «Західна перша» з покладами бурштину за 10,2 млн грн, що у 63 рази перевищує стартову ціну лота.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини