Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Playboy йде з України, але продовжить працювати на росії

Playboy Україна припинить своє існування з 1 січня 2023 року. Фото: Facebook / Playboy.Ukraine/

Playboy Україна припинить своє існування з 1 січня 2023 року. Фото: Facebook / Playboy.Ukraine/

Центральний офіс всесвітньо відомого еротичного журналу для чоловіків Playboy заявив про закриття своєї української редакції. Як заявив співвласник «Playboy Україна» Олександр Шевченко, причини названі не були.

Quote«З 1 січня 2023 року Playboy Україна припинить своє існування. Рішення центрального офісу. Причину ніхто не пояснив. Говорити погано про партнерів не в моїх правилах. З рф Playboy не пішов. З України пішов», — написав він на своїй фейсбук сторінці.

В коментарі «Суспільному», Шевченко допустив, що це рішення могло стати наслідком випуску спеціального номера української редакції, присвяченого війні в Україні. Його український офіс із центральним попередньо не узгоджував.

Quote"Центральний офіс вирішив анулювати ліцензію. Просто надіслали лист про непродовження на 2023 рік у зв'язку з "ні чим", — сказав він.

Контекст. Playboy — еротичний журнал для чоловіків, заснований у 1953 Хью Хефнером і його колегами. Українська версія американського чоловічого журналу Playboу виходить з 2005, російська – з 1995 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини