Facebook Pixel

У Зеленського підтвердили передачу Північною Македонією літаків Су-25 для ЗСУ

Радник керівника Офіса президента України Михайло Подоляк підтвердив, що Північна Македонія передала Україні бойову авіацію.

Quote«Друг пізнається у скруті. Неважливо, якого розміру твоя країна чи обсяг ВВП, важливо, яке в тебе серце. Багато народів сьогодні виявляють більше мужності, ніж половина G20. Як Північна Македонія, підставивши Україні плече у вигляді танків і літаків», — написав він у Twitter.

Подоляк наголосив, що Україна ніколи цього не забуде.

4 серпня видання MKD із посиланням на власні джерела повідомило про те, що Північна Македонія вирішила передати Україні чотири штурмові літаки Су-25, придбані у 2001 році.

У відповідь на цю інформацію речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат повідомив на брифінгу, що відомство не має інформації про передачу Північною Македонією Україні чотирьох штурмових літаків Су-25.

Міністерство оборони Північної Македонії на запит видання MKD не підтвердило і не спростувало інформацію, зазначивши, що рішення про надання Україні озброєння будуть «розсекречені й представлені в порядку прозорості».

У 2003 році Міноборони Північної Македонії заявило, що потреби у бойових літаках у складі Збройних сил більше немає, і у 2004 році літаки були законсервовані та готові до продажу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉