Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Перерахунок пенсій: у червні пенсіонери, що працюють, отримають більше

Пенсія 2022: кого торкнеться перерахунок. Фото: Pixabay

Пенсія 2022: кого торкнеться перерахунок. Фото: Pixabay

У Мінсоцполітики анонсували виплату в поточному місяці підвищених пенсій пенсіонерам, які продовжують трудову діяльність. Ба більше, вони отримають також і доплату до пенсій, виплачених у квітні — травні.

Перерахунку підлягають виплати тим пенсіонерам, яким пенсія була призначена (або вже перерахована) до 1 квітня 2020 року, але які вони й далі працюють. Перерахунок пенсій відбувається автоматично, тому звертатися до Пенсійного фонду не потрібно

Точні суми перерахованих пенсій у Мінсоцполітики назвати не можуть, оскільки це залежить від страхового стажу та розміру зарплати пенсіонера. Для пенсіонерів, які й далі працюють і отримують мінімальну пенсію, додатковий перерахунок буде здійснено з 1 липня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. За статистикою Пенсійного фонду України, у країні майже 2,7 млн осіб продовжують трудову діяльність після виходу на пенсію. Середній розмір їхньої пенсії зараз складає 4 532,91 грн, тоді як середній розмір пенсії всіх інших пенсіонерів становить 4 370, 45 грн.

Пенсію розраховують за спеціальною формулою, яка складається із середньої зарплати, помноженої на страховий стаж і індивідуальний коефіцієнт заробітку. Трудовий стаж виражається у відсотках, де 1 рік = 1%. Якщо пенсіонер почав заробляти більше, то його коефіцієнт збільшиться, якщо ні — залишиться таким самим, як і на момент виходу на пенсію. Перерахунок пенсії стосуватиметься й тих пенсіонерів, які, перебуваючи на пенсії впродовж двох років, працювали не весь цей час, а менше.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини