Panasonic вирішила вийти з партнерства з Tesla

Японська корпорація Panasonic вирішила припинити виробництво сонячних елементів та модулів на заводі Tesla в Буффало, штат Нью-Йорк. Компанія своїм рішенням перервала чотирирічне партнерство з американським виробником електрокарів. Утім, в Panasonic зазначили, що це жодним чином не вплине на партнерські відносини між двома компаніями щодо спільного виробництва акумуляторних елементів.

Як повідомляє Tech Crunch, Panasonic планує повністю припинити виробництво на заводі Tesla до кінця травня цього року. Корпорація пообіцяла виплатити вихідну допомогу 380 співробітникам, які працюють на американському виробництві, та посприяти їх майбутньому працевлаштуванню на той же завод Tesla.

Контекст. 2016 року Panasonic уклала угоду про спільне виробництво сонячних елементів на нью-йоркському заводі Tesla Gigafactory 2. Тоді японська компанія зобов’язалася розділити вартість обладнання, необхідного для виробничих потужностей. Спільне підприємство поглибило відносини між Panasonic та Tesla, які до цього встигли створити СП з виробництва акумуляторних елементів на заводі Tesla у Неваді.

Telegram Logo

Протягом кількох останніх років час від часу з’являлися повідомлення про погіршення відносин між двома компаніями. Тому коли Tesla в лютому 2019 року купила Maxwell Technologies, це лише пожвавило чутки про нібито наміри американського автовиробника самостійно займатися виготовленням акумуляторних батарей.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини