Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський анонсував особливий статус для поляків в Україні

Особливий статус для поляків в Україні: анонс законопроєкту. Фото: facebook.com/andrij.sybiha.7

Особливий статус для поляків в Україні: анонс законопроєкту. Фото: facebook.com/andrij.sybiha.7

Президент Володимир Зеленський планує подати до парламенту законопроєкт про статус і допомогу польським громадянам в Україні, аналогічний до ухваленого раніше Сеймом Польщі щодо українців. Про це він заявив під час виступу у Верховній Раді.

Quote«Дякую польському Сейму за нещодавно прийнятий закон про допомогу громадянам України. Це безпрецедентне рішення, за яким наші громадяни, які вимушено переїхали до Польщі через російську агресію, отримають майже такі ж права і можливості, як і громадяни Польщі. Легальне проживання, працевлаштування, навчання, медичну опіку і соціальні гарантії. Це великий крок і жест великої душі, на які здатен тільки великий друг України. І цей крок не залишиться одностороннім. Ближчим часом я подам до Верховної Ради України аналогічний – дзеркальний – проєкт», — сказав Зеленський.

Водночас він висловив сподівання, аби польським громадянам ніколи у житті не знадобилися всі ці переваги за таких умов, за умов війни.

Quote«Але ці закони мають велике символічне значення, які показують, що українці й поляки – рідні та рівні. І я впевнений, що депутатський корпус України підтримає цей закон – швидко і явною більшістю голосів», — підкреслив Президент.

Коментарі

Всі новини