Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 14 травня 2022 року

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 14.05.2022. Фото: facebook/GeneralStaff.ua

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 14.05.2022. Фото: facebook/GeneralStaff.ua

Йде вісімдесята доба російсько-української війни 2022 року. Агресор надає вогневий вплив вздовж усієї лінії зіткнення та в глибині оборони наших військ.

Найбільша активність російських загарбників зберігається на Слобожанському та Донецькому напрямках, повідомляє Генштаб Збройних сил України (ГШ ЗСУ).

Волинське, Поліське та Сіверське напрямки

Ситуація без змін, противник активних дій не проводив. У Гомельській області Білорусі триває розмінування території у районах колишнього базування підрозділів РФ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Слобожанський напрямок

Біля Харкова окупанти намагаються утримати свої позиції. Противник, як і раніше, зберігають контроль автошляхів на північ і схід від Харкова.

У напрямку Слов'янська ворог веде перегрупування підрозділів і створює запаси матеріально-технічних засобів.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Донецький напрямок

Російські загарбники готують наступ на Сєвєродонецьк, Соледар та Бахмут, здійснюють поповнення запасів та перегрупування підрозділів. Тут переміщено близько двох батальйонних тактичних груп (БТГ). Ворог штурмує всю лінію дотику в цьому районі за підтримки авіації та артилерії. Має частковий успіх у районі Авдіївки.

Біля Лиманська та Сєверодонецька противник проводить перегрупування військ. Відзначено посилення угруповання силами в БТГ в районі залізничної станції «Новий Айдар».

У Маріуполі ворог продовжує блокування наших підрозділів у районі заводу «Азовсталь». Завдає масованих артилерійських та авіаційних ударів, проводить штурмові дії.

Таврійський напрямок

У районі Запоріжжя супротивник зосередив основні зусилля на артилерійському обстрілі наших позицій.

Південнобузький напрямок

Обстановка істотних змін не зазнала. Агресор утримує зайняті раніше межі. Веде інженерне обладнання позицій, розвідку, поповнює запаси боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів. Здійснює артилерійські обстріли позицій наших військ.

Придністров'я

На території Придністровського регіону Молдови збройні формування переведені на повсякденний режим роботи. Підрозділи оперативної групи російських військ продовжують перебувати у підвищеному ступені бойової готовності.

Акваторії Чорного та Азовського морів

Кораблі ЧФ РФ в акваторіях Чорного та Азовського морів виконують завдання щодо ізоляції району ведення бойових дій. Також ведуть розвідку та вогневу підтримку на приморському напрямку. Ворог намагається наростити військову присутність на острові Зміїний, посилює систему протиповітряної оборони.

«Російські війська продовжують цілеспрямоване знищення об'єктів цивільної інфраструктури України шляхом завдання ракетно-бомбових ударів та артилерійських обстрілів населених пунктів у Донецькій, Одеській, Луганській та Харківській областях», — зазначили в ГШ ЗСУ.

На окупованих територіях противник намагається залучити громадян України до трудової діяльності в окупаційних установах та незаконних правоохоронних формуваннях, порушує їхні права та свободи.

Коментарі

Всі новини