Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 13 травня 2022 року

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 13.05.2022. Фото: facebook/GeneralStaff.ua

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 13.05.2022. Фото: facebook/GeneralStaff.ua

Триває сімдесят дев'ята доба російсько-української війни 2022 року. Ворог продовжує завдавати ракетних ударів по об'єктах промислової інфраструктури та обстрілювати цивільні об'єкти на території України.

Про це повідомляє Генштаб Збройних сил України (ГШ ЗСУ).

Волинське та Поліське напрямки

Противник активних дій не робив. Основні зусилля сконцентрував на прикритті держкордону з Україною у Брестській та Гомельській областях. Тривають збори з військовозобов'язаними у Кобринському районі Брестської області та Лідському районі Гродненської області у рамках перевірки ЗС Білорусі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Зберігається загроза нанесення з території Білорусії ракетно-бомбових ударів по інфраструктурних об'єктах на території України.

Сіверський напрямок

Йде посилення охорони ділянки українсько-російського кордону у Брянській та Курській областях. Російські війська обстріляли з артилерії цивільні об'єкти на території Сумської області та завдали авіаудару за населеним пунктом (н.п.) Толстодубово.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Слобожанський напрямок

Російсько-фашистські загарбники відводять свої війська від Харкова та недопущення виходу підрозділів Сил оборони до тилу російського угруповання військ, зосередженого в районі містечка Ізюм. Підрозділи супротивника обстрілювали позиції наших військ у районах населених пунктів Петрівка, Розплідник, Російські Тишки та Тернова.

У напрямку Слов'янська супротивник здійснював безуспішний наступ у районі н.п. Богородичне. Вів артилерійські обстріли районами н.п. Нова Дмитрівка та Краснопілля. Здійснив авіаудари по районах н.п. Долина та Адамівка.

Донецький та Таврійський напрями

Загарбники намагалися встановити контроль за н.п. Новоселівка Друга, Кам'янка, Мар'їнка та Новомихайлівка. У районах таких міст виявлено таку активність противника:

  • у напрямі Лиманська ворог безуспішно намагається закріпитися у районі н.п. Олександрівка.
  • на Сєвєродонецькому напрямку надає активний вогневий вплив у районі Рубіжного.
  • на Бахмутському напрямку противник невдало штурмував н.п. Золоте та Камишеваха. Обстрілював н.п. Тошківка та Оріхове.
  • на Авдіївському напрямку, за підтримки артилерії, веде наступальні дії у напрямках населених пунктів Кам'янка та Новоселівка, успіху не має.
  • у Маріуполі основні зусилля окупанти зосередили на блокуванні наших підрозділів у районі заводу «Азовсталь», продовжують обстріл.

Південнобузький напрямок

Активних бойових дій не велося, проте супротивник обстрілював підрозділи Сил оборони із ствольної артилерії та мінометів. Продовжував ведення повітряної розвідки.

«На тимчасово зайнятих противником територіях продовжується проведення протиправних дій щодо місцевого населення. Тривають заходи адміністративно-поліцейського режиму, посилено контррозвідувальний режим», — повідомили у ГШ ЗСУ

Також продовжується безпідставне затримання мирних жителів, особливо осіб з активною проукраїнською позицією.

Коментарі

Всі новини