Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Справа «домогосподарок Мамая»: мер Полтави визнав провину

Олександр Мамай. Фото: Facebook

Олександр Мамай. Фото: Facebook

Мер Полтави Олександр Мамай визнав свою провину в «справі домогосподарок». Про це йдеться в ухвалі суду, повідомляє видання «Полтавщина», що вело текстову трансляцію судового засідання.

Your browser doesn't support HTML5 video.

Згідно з ухвалою суду, обвинувачені — мер Полтави Олександр Мамай, керівниця «Інституту розвитку міста» Тетяна Татаріна, бухгалтерка «ІРМ» Оксана Шпіньова, домогосподарки Валентина Кропивна та Ольга Кубай — уклали угоди про визнання вини. Тепер суд має їх затвердити.

ОНОВЛЕНО: Мамаю призначили умовне покарання: 5 років ув’язнення з випробовувальним терміном 1 рік.

У чому звинувачується мер Полтави Олександр Мамай

Після того як Мамая переобрали на посаду мера у 2020 році, він працевлаштував до КО «Інститут розвитку міста» на посади фахівців-урбаністок двох жінок без вищої освіти. Насправді вони виконували обов’язки хатніх робітниць за місцем проживання міського голови.

За даними слідства, протягом січня 2021-го — березня 2022 року фіктивні працівниці комунальної організації отримали з бюджету зарплату на загальну суму майже 572 тис. грн.

Quote«Ви знаєте, [це] повна туфта, повна нісенітниця. Я можу сказати, що слідство розбереться, поставить крапку суд. Але якщо ви хочете запитати в мене особисто, то чи схожий я на того, хто це все робив? Не схожий. Тому мені здається, що наші працівники чи то прокуратури, у них є, чим займатися, і вони розберуться», — коментував раніше справу Мамай.

16 лютого НАБУ та САП оголосили міському голові підозру. 20 лютого Олександр Мамай уклав угоду про визнання вини. 22 лютого Вищий антикорупційний суд виніс ухвалу щодо проведення 2 березня 2023 року підготовчого засідання в справі «домогосподарок Мамая».

Мера Полтави звинувачували за двома статтями: ч. 4 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення).

Максимальне покарання, яке загрожує Олександру Мамаю, — 8 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини