Олег Бахматюк пояснив, чому його компанії не затвердили фінансову звітність

Агрохолдинг «Авангард» Олега Бахматюка планував затвердити фінансову звітність на зборах акціонерів наприкінці березня, проте досі цього не зробив через вилучення документації правоохоронними органами.

«Це завдяки нашим славним правоохоронним структурам: вони нас так почистили і по серверах, і за документами, що ми впоратися не можемо. У минулому році ми чотири-п'ять місяців переживали бурхливі часи, у нас було багато «гостей», які з собою забирали матеріали і носії», — пояснив ситуацію голова ради директорів «Укрлендфармінг» Олег Бахматюк в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

Серед постраждалих також виявилися і співробітники «Авангарду» з причини високого тиску в підрозділах, що займалися бухгалтерією, звітністю та юридичними питаннями.

Telegram Logo

«У нас персонал компанії зменшився на 30%, в основному, звичайно, в тваринництві та птахівництві, але пішло чимало фінансового персоналу», — уточнив Бахматюк.

Зараз проводяться роботи з відновлення інформації, але носії ніхто і не думає повертати.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Раніше «Авангард» попереджав про закриття шести птахофабрик через позицію САП і НАБУ.

Востаннє «Авангард» публічно звітував за I півріччя 2019 року, а його материнська «Укрлендфармінг» — за I півріччя 2018 року.

За підсумками I півріччя 2019-го «Авангард» отримав чистий збиток у розмірі майже $111 млн. Ця сума в 3,1 рази перевищує показник за аналогічний період минулого року.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини