Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Нові Xbox Series S і Series X: огляд, ціна й дата виходу

Xbox Series S. Фото: Twitter / Xbox

Xbox Series S. Фото: Twitter / Xbox

Компанія Microsoft на офіційній сторінці Xbox у Twitter опублікувала дизайн і ціну нової консолі Xbox Series S. Зображення демонструє білу консоль, ціна якої складе $299 (8,3 тис. грн в еквіваленті). Інших подробиць компанія не розкрила, тому The Page зібрало всю доступну інформацію.

Дизайн і характеристики Xbox Series S і Xbox Series X

Інсайдер WalkingCat опублікував у Twitter ролик, у якому порівнюються Xbox Series S і більша за розмірами Xbox Series X.

Так, Xbox Series S набагато тонше за Xbox Series X. Це спростить установку першої під більшість телевізорів. Угорі можна побачити круглий вентиляційний отвір, як у Xbox One S, однак тут він чорного кольору. За даними Windows Central, у консолі немає дисковода.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Видання The Verge пише, що, за попередніми даними, Xbox Series S матиме пам'ять 7,5 ГБ, як і Xbox Series X. Xbox Series S матиме GPU продуктивність чотири терафлопси, а Xbox Series X — 12. Вони також підтримуватимуть рейтрейсинг. Водночас наголошується, що Xbox Series S зможе запускати ігри наступного покоління.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Ціна Xbox Series S і Xbox Series X

Microsoft уже повідомила, що ціна на Xbox Series S складе $299 (8,3 тис. грн в еквіваленті). Windows Central зі свого боку зазначає, що за консоль можна буде платити $25 (майже 700 грн в еквіваленті) на місяць. У цю суму увійдуть підписки Xbox Live і Game Pass.

Щодо Xbox Series X, то її ціна, за даними інсайдерів, нібито складе $499 (13,8 тис. грн в еквіваленті) або $35 (майже тисячу грн в еквіваленті) на місяць за передплатою.

Коли вийде Xbox Series S і Xbox Series X

За даними Windows Central, Xbox Series S і Xbox Series X вийдуть 10 листопада 2020 року.

Контекст. Раніше ми писали про те, що презентація нових iPhone 12 та iPhone 12 Pro, імовірно, відбудеться у вересні або жовтні цього року. The Page також зібрало останні новини про ці смартфони, їхні ціни та дату презентації.

Коментарі

Всі новини