Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Німецькі підприємці об'єднуються для допомоги українцям

Підприємці із ФРН об'єднуються для допомоги українцям.

Підприємці із ФРН об'єднуються для допомоги українцям.

Приватна німецька інвестиційна компанія Gigahertz Ventures виступила організатором допомоги біженцям з України.

«Наша компанія спеціалізується на інвестиціях і раніше не мала досвіду організації гуманітарної допомоги чи розв'язання логістичних завдань… Зараз усі свої сили спрямували на допомогу біженцям. Заради України спільно з українцями ми за кілька днів розібралися в усьому й перебудувалися», — говорить партнер і CEO Gigahertz Ventures Стефан Шандера.

Gigahertz Ventures уже придбала два комфортабельні автобуси Mercedes Connecto й отримала від німецьких благодійників ще один. Автобуси буде використано для евакуації у Європу мирного населення з місць запеклих боїв в Україні.

Повідомляється, що місткість автобусів приблизно 50 місць. Мета німецьких підприємців — найближчим часом передати Україні 20 таких автобусів. Але що більше, то краще.

За даними ООН, з початку російської агресії Україну залишили 2,2 млн громадян. Якщо конфлікт затягнеться, кількість біженців може сягнути 7 млн.

Евакуацію з деяких сіл і міст зараз дуже ускладнено, бо бракує транспорту, щоб виїхати. Кількість тих, хто потребує евакуації, набагато більше за можливості українських транспортних компаній. Часто бракує й автобусів, і машин.

«Нам також пишуть українці — вони просять купити і привезти їм ці автобуси. Декому потрібні не гроші, а саме транспорт і організація процесу», – говорить Стефан Шандера.

За його словами, багато німців стали писати Gigahertz Ventures, бо хочуть допомогти не лише грошима, а і працювати водіями, волонтерами й всіляко допомагати українцям.

Проєкт щодо автобусів також здійснюється за підтримки благодійного фонду «Джерело Відродження» (CHARITY FOUNDATION «SOURCE OF REVIVAL») та International Chamber of Commerce Ukraine. «Ми готові співпрацювати з усіма, кому це зараз потрібно», — говорить голова фонду CFSR Людмила Нечипоренко.

З питань евакуаційних автобусів ви можете звертатися сюди: [email protected]

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини