Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

НБУ заборонив росіянам брати участь в управлінні небанківськими установами

НБУ заборонив росіянам керувати небанківськими установами. Фото: bank.gov.ua

НБУ заборонив росіянам керувати небанківськими установами. Фото: bank.gov.ua

Національний банк заборонив громадянам і особам, які постійно проживають у РФ, прямо чи опосередковано користуватися правом голосу і брати участь в управлінні небанківськими установами до скасування воєнного стану в Україні.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

«Регулятор заборонив громадянам РФ, а також особам, які постійно проживають у Росії, та російським компаніям, які є власниками суттєвої участі (від 10%) у страхових, лізингових, фінансових, факторингових компаніях зі сфери небанківських фінансових послуг, прямо чи опосередковано користуватися правом голосу та брати участь в управлінні компанією до скасування чи припинення воєнного стану в Україні», — йдеться в повідомленні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Компанії, що надають такі фінпослуги та які потрапляють під дію перерахованих вище обмежень, можуть звернутися до НБУ для призначення довіреної особи, якій можна передати право їхнього голосу.

Для цього необхідно подати пропозиції про не менш як дві кандидатури, а також документи для їхньої ідентифікації та оцінки ділової репутації. Довіреними особами не можуть бути громадяни РФ і особи, які мають постійне місце проживання у РФ. Рішення про призначення довіреної особи ухвалюватиметься НБУ впродовж 30 робочих днів після подання повного пакета документів і відповідності вимогам довіреної особи.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини