Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Нардеп з об'єднання Разумкова Артем Дмитрук влаштував бійку в міськраді Одеси

Нардеп Дмитрук влаштував бійку в міськраді Одеси. Фото: Кузьмін Олександр / УНІАН

Нардеп Дмитрук влаштував бійку в міськраді Одеси. Фото: Кузьмін Олександр / УНІАН

Нардеп Артем Дмитрук (виключений зі «Слуги народу», наразі входить до об'єднання «Розумна політика» Дмитра Разумкова) влаштував бійку на засіданні земельної комісії Одеської міської ради. Травми різного ступеня тяжкості отримали кілька працівників міської ради та муніципальної безпеки. Наразі на місці працює поліція. У мерію нікого не пускають. Про це повідомляє видання «Думская».

Видання пояснює, що в такий спосіб нардеп намагався прорватися на засідання, основним питанням якого було відведення землі під санаторієм Держприкордонслужби «Аркадія». Дмитрук зазначив, що на засідання його не пропускали, як і журналістів. За допомогою групи підтримки він пройшов у зал на другому поверсі, де почав зривати засідання: бігати по столах і ламати меблі. Його намагалися заспокоїти співробітники міськради й муніципальної безпеки.

Дмитрук заявив, що міськрада «дерибанить» землі Одеси для мера Геннадія Труханова. Він пояснив, що намагався всіма можливими способами перешкодити членам комісії розпочати роботу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Поліція повідомила, що через сутичку постраждали троє охоронців облради. Інцидент кваліфікували за ч. 3 ст. 296 КК «Хуліганство». Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова заявила, що правоохоронці обов’язково розберуться в ситуації та засудила поведінку нардепа.

Коментарі

Всі новини