Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Нафта та ринки почали падати попри рішення Сенату США

Острах щодо падіння попиту на нафту вдарив по цінах. Рішення Сенату США щодо прийняття пакету економічної допомоги на суму $2 трлн не змогло підняти ціни на нафту та фондові індекси. Водночас на тлі повідомлення про стрімке підвищення кількості інфікованих в Японії індекс Topix впав майже на 2%.

Травневі ф'ючерси на нафту марки Brent під час торгів на лондонській біржі ICE Futures впали у порівнянні з ціною на час закриття попередньої сесії на 2,3% — до $26,7 за барель. Під час торгів 25 березня вартість Brent зросла майже на 1% — до $27,4 за барель.

Під час торгів на Нью-Йоркській товарній біржі травневі ф'ючерси на нафту WTI впали на 2,8% — до $23,8 за барель.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Китайський індекс CSI 300 втратив 0,5%, а гонконзький Hang Seng знизився на 0,8%. Під час закриття торгів напередодні індекс S&P 500 впав на 1,1%, а FTSE — майже на 2%.

Контекст. Сенат США схвалив виділення $2 трлн для стимулювання економіки задля подолання наслідків пандемії COVID-19. У планах уряду — виплатити кожному дорослому американцю $1 тис. Документ підтримали 90 сенаторів (для схвалення необхідно 60 голосів). Тепер пакет заходів має розглянути Палата представників США.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини