Facebook Pixel

У Львівській області Philip Morris побудує нову тютюнову фабрику за $30 млн: коли запуск

Philip Morris International планує побудувати нову тютюнову фабрику на Львівщині. Орієнтовна вартість будівництва складе $30 млн. Фабрика створить понад 250 робочих місць.

Про це пише пресслужба Philip Morris.

Коли запуск фабрики Philip Morris на Львівщині

Підготовчі роботи щодо майбутньої фабрики почнуться в липні 2023 року. Компанія очікує, що виробництво буде запущено в 1 кварталі 2024 року. На новій фабриці працюватимуть понад 250 людей, переважно на виробництві. Працевлаштування першочергово буде запропоновано працівникам харківського підприємства Philip Morris.

QuoteМаксим Барабаш, генеральний директор «Філіп Морріс Україна», сказав: «Відкриваючи це нове підприємство, ми ще раз демонструємо нашу підтримку України. Ця інвестиція втілює нашу відданість як довгострокового економічного партнера країни. Нове виробництво на локації, що була запропонована UkraineInvest, створить робочі місця, задовольнить попит українського ринку якісною продукцією та підтримає українську економіку у важкий для країни час. Ми не чекаємо кінця війни – ми інвестуємо зараз».

Нагадаємо: Philip Morris Україна працює на українському ринку з 1994 року і за цей час інвестувала в економіку України понад $700 млн. У 2022 році ФМУ сплатила в Україні 25,3 млрд грн податків.

Компанія має сучасну фабрику в Харкові, яка виготовляла низку міжнародних брендів як для українського, так і для іноземного ринків. З 24 лютого 2022 року фабрика тимчасово зупинила діяльність через бойові дії, згодом виробництво відновили на потужностях фабрики Imperial Tоbaсco в Києві. Фабрика забезпечувала роботою понад 650 людей.

Подякувати 🎉