Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Мінкульт хочу розірвати договір з Московським патріархатом

Мінкульт хочу розірвати договір з Московським патріархатом.Фото: Ukrainske Slovo

Мінкульт хочу розірвати договір з Московським патріархатом.Фото: Ukrainske Slovo

29 березня Мінкульт планує розірвати договір безоплатного користування УПЦ Києво-Печерської Лаври. Про це написав на своєму каналі міністр культури Олександр Ткаченко.

Причиною називають порушення Монастирем умов Договору щодо використання державного майна.

Quote"Договір безоплатного користування УПЦ Києво-Печерської Лаври розривається з 29 березня 2023 року. Це стосується усіх приміщень, які орендує УПЦ в Лаврі.
QuoteСьогодні, 10.03.2023 року, Національний заповідник «Києво-Печерська лавра» направив Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі (Чоловічому монастирю) УПЦ попередження про розірвання Договор про безоплатне користування релігійною організацією культовими будівлями та іншим майном, що є державною власністю.
QuoteТаке попередження обґрунтоване висновками Міжвідомчої робочої групи, яка під час своєї роботи встановила порушення Монастирем умов Договору щодо використання державного майна. Підстава – зафіксовані порушення умов користування державним майном. МКІП цю позицію підтвердив відповідним листом".

Нагадаємо, що у Харкові 10 грудня, Служба безпеки України прийшла з обшуками у харківські храми Української православної церкви (московського патріархату).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини