Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Monobank переходить на українську. Російська мова скоро стане недоступною у застосунку банку

Monobank видалить російську версію свого застосунку. Фото: ixbt.com

Monobank видалить російську версію свого застосунку. Фото: ixbt.com

Monobank у наступній версії застосунку видалить російську мову. Про це оголосив один із засновників банку Олег Гороховський.

Quote«У найближчій версії застосунку ми видалимо російську мову з Монобанку. Монобанк — український банк із чудовим застосунком, що тепер доступний лише українською. Ми дуже хочемо, щоб ті наші клієнти, які сьогодні вибрали мовою застосунку «російська», а їх 838’291 людина (24.02 було 1,19 млн. це -30%), поставилися із розумінням до цього рішення і так само, як і ми почали частіше спілкуватися державною мовою», — пояснив рішення банку Гороховський.

Він також додав, що все життя розмовляв російською мовою. Проте після нападу росії на Україну 24 лютого російська мова асоціюється з вбивцями та гвалтівниками.

Quote«Мене не варто було денацифікувати та звільняти.
QuoteТі, хто прийшли на нашу землю, ті, хто щодня вбивають наших дітей, літніх людей, жінок, наших молодих хлопців, принесли багато горя і страждань, вони зруйнували багато доль і порушили величезну кількість планів. Вони хочуть знищити мою Батьківщину і всі вони мають один спільний знаменник — вони всі говорять російською. Російська мова асоціюється з тими, хто вбиває, гвалтує, грабує, і тими, хто вважає, що «не всё так однозначно». Тому я хочу перестати думати цією мовою або хоча б навчитися гарно говорити українською – мовою сміливих і вільних людей», — підкреслив Гороховський.

Він наголосив, що саме такою є громадянська позиція Monobank й нею дуже пишаються.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини