Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Після російських ракет у небі Молдова вирішила закупити нові системи ППО

Молдова хоче закупити нові системи ППО. Фото: Telegram / Олександр Сєнкевич

Молдова хоче закупити нові системи ППО. Фото: Telegram / Олександр Сєнкевич

Молдова заявила про намір закупити нові системи протиповітряної оборони на тлі нещодавнього вторгнення російських ракет у повітряний простір країни. Про це повідомив очільник оборонного відомства держави Анатолій Носатий, пише Defence News.

Міністр також анонсував ухвалення владою Молдови закону, який дасть змогу уряду країни запроваджувати багаторічні програми оборонних закупівель. Носатий додав, що з огляду на високу вартість бажаних систем ППО Молдова сподівається на допомогу західних партнерів.

Окремо він зазначив, що на початку 2023 року, згідно з умовами укладеного раніше договору, країна має отримати від Німеччини нові безпілотники та інше військове обладнання.

Видання зазначає, що російське повномасштабне вторгнення в Україну викликало занепокоєність керівництва Молдови, що країна може стати наступною ціллю Кремля.

Контекст. Нагадаємо: 10 жовтня три російські ракети, що прямували в Україну, пролетіли повітряним простором Молдови. У зв'язку із цим міністр закордонних справ і європейської інтеграції Ніку Попеску викликав російського посла в Молдові Олега Васнєцова.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини

Англійська онлайн: п'ять помилок під час вивчення мови

IT
партнерський матеріал