Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Мінінфраструктури вирішило розглянути звільнення Євгена Кравцова

Євген Кравцов. Фото: УНІАН

Євген Кравцов. Фото: УНІАН

Міністерство інфраструктури України планує обговорити можливість подальшої роботи керівника «Укрзалізниці» Євгена Кравцова на своїй посаді. Про це заявив глава міністерства Владислав Криклій, пише агентство «Інтерфакс-Україна».

Міністр заявив, що до роботи Кравцова є багато зауважень, зокрема до того, що відбувалося в «Укрзалізниці», а також до управління підприємством.

Криклій також згадав про державного секретаря міністерства і колишнього главу департамента інвестиційної політики «Укрзалізниці» Андрія Галущака (його відсторонення від посади вимагає звільнена заступник міністра інфраструктури Олександра Клітіна). Міністр заявив, що Галущак на підприємство ніяк впливати не може. До нього, за словами Криклія, у міністерства зауважень немає, і «з локомотивами він ніяк не пов'язаний».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Ми були б раді, щоб бодай хтось був пов'язаний з локомотивами. Зараз в «Укрзалізниці» взагалі жахлива ситуація. Вони давно не купували нові вагони, потяги і тим більше локомотиви», — додав міністр.

Нагадаємо, 15 листопада прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявляв, що Кабмін планує змінити керівництво «Укрзалізниці» через корупцію в компанії.

Коментарі

Всі новини