Україна та Польща підписали меморандуми про співпрацю щодо відновлення України та угоду про співпрацю у виробництві танкових боєприпасів калібру 125 мм.
Про це повідомляє TVN24.
У присутності уряду України та Польщі в канцелярії прем'єр-міністра у Варшаві було підписано два документи: меморандум про співпрацю щодо відновлення України та угоду про співпрацю у виробництві танкових боєприпасів калібру 125 мм.
«Поляки знають велику цінність свободи і солідарності, тому ми підтримуємо українців у їхній боротьбі. Безпека всієї Європи і безпека Польщі також поставлені на карту в цій війні», — сказав Моравецький.
Моравецький додав, що Україна купує озброєння, вироблене на польських заводах, зокрема САУ Krab і бронетранспортери "Rosomak".
Підписуйтеся
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Подякувати 🎉
50 UAH
150 UAH
500 UAH
1000 UAH
3000 UAH
5000 UAH
Читайте також
ТОП-5 Новин
Цифрова безпека вимагає співпраці на всіх рівнях: Підсумки InfoSec Ukraine 2025 у Києві
новини компанії