Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У розвідці спрогнозували, коли рф знову масовано вгатить ракетами по Україні

Масований ракетний удар по Україні: коли буде наступний. Фото: Telegram / Анатолій Куртєв

Масований ракетний удар по Україні: коли буде наступний. Фото: Telegram / Анатолій Куртєв

В українській розвідці переконані в тому, що найближчим часом росіяни не припинять тероризувати Україні ракетними ударами. Очікується, що наступний станеться приблизно за тиждень, вважає представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.

Ця «перерва» потрібна окупантам для підготовки до завдання чергового масованого удару. У ГУР нагадали й про суттєве просідання запасу високоточних ракет у ворога та велику кількість не високоточних у залишку.

Quote«Ми бачимо, що за точністю вони особливо й не женуться. У багатьох випадках розліт у кілометр – це умовна «норма», і влучання навіть не в об’єкти інфраструктури, а в цивільні будинки, лікарні – це і є ознака косорукості російських ракетників і режиму рф загалом», – наголосив Юсов.

Які області під найбільшою загрозою ракетних атак

З огляду на те що найбільше ракет у російської окупаційної армії залишилося до систем С-300, загроза насамперед є для прифронтових міст:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
  • Запоріжжя
  • Харків
  • Миколаїв
  • Херсон.
Quote«Країна працює над захистом цивільної інфраструктури та мирного населення, але ми розуміємо, що ворог попри всю свою недолугість є серйозним, озброєним, масовим. Тому, на жаль, ракетний терор ще може тривати», — підсумував Юсов.

Контекст. 23 листопада під час чергової ракетної атаки російська армія випустила по території України 67 крилатих ракет і до 10 ударних БпЛА «Ланцет». 51 ракету та 5 зазначених безпілотників Сили оборони України збили.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Попередній масований удар відбувся 15 листопада. Тоді окупанти випустили близько 100 ракет.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини