Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Всі особи на митниці плюс-мінус однакові». Марченко прокоментував скандальне призначення

Денис Пудрик. Фото: usionline.com

Денис Пудрик. Фото: usionline.com

Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що при призначенні претензій до професійних якостей Дениса Пудрика, який недавно став керівником Одеської митниці, не було.

Про це він сказав в інтерв'ю «Радіо Свобода».

Марченко пояснив, що Мінфін повинен погоджувати призначення керівників регіональних митниць за поданням керівництва Держмитній служби (ДМС). «Ми можемо перевірити наявність або відсутність кримінальних проваджень. І ми проводимо співбесіду. Але за результатами співбесіди і таких перевірок оцінити добродіяння тієї чи іншої людини, я вважаю, складно». — сказав він.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

При призначенні Пудрика питань до нього не було, повідомив Марченко. Потім з'явилися публікації в пресі про його статок та ін.

«Я не знаю, як би я діяв, знаючи резонанс. Заднім розумом можна багато чого переглянути. Але з точки зору професійних якостей до нього питань не було», — запевнив міністр.

Підписуйтесь на нас в Google News!

На твердження журналіста, що Пудрик — не «нове обличчя», глава Мінфіну відповів: «Там складно з новими обличчями. Всі особи на митниці плюс-мінус однакові. Питання: вони виконують планові показники?«.

За словами міністра, до травня план митниця не виконувала, а зараз недобору немає. Але він не сказав про те, що з травня план митниці істотно знижений.

Контекст. Голова виконкому Нацради реформ Михайло Саакашвілі різко критикував призначення на посаду виконуючого обов'язки голови Одеської митниці Дениса Пудрика.

«Призначення цього типу на митницю — це типовий старий феодальний інститут годування, нічого спільного не має з державними інтересами. Скільки можна ходити по колу, пропонуючи одних і тих же «професіоналів» і поглиблюючи коло корупції? Скільки можна жерти власний національний організм і займатися самознищенням? », — написав Саакашвілі.

Раніше 43-річний Пудрик довгий час працював керівником ряду регіональних митниць. Він очолював Кримську митницю за часів президентства Віктора Януковича, за що потрапив під люстрацію і був звільнений. В системі митниці він працює з початку своєї трудової діяльності в 1998 році.

У березні 2020 року Пудрик отримав рішення суду про поновлення на посаді та компенсацію від держави в розмірі 677 тис. грн.

З 2019 року до нинішнього призначення був і. о. проректора Національної академії фіскальної служби.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини