Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що при призначенні претензій до професійних якостей Дениса Пудрика, який недавно став керівником Одеської митниці, не було.
Про це він сказав в інтерв'ю «Радіо Свобода».
Марченко пояснив, що Мінфін повинен погоджувати призначення керівників регіональних митниць за поданням керівництва Держмитній служби (ДМС). «Ми можемо перевірити наявність або відсутність кримінальних проваджень. І ми проводимо співбесіду. Але за результатами співбесіди і таких перевірок оцінити добродіяння тієї чи іншої людини, я вважаю, складно». — сказав він.

При призначенні Пудрика питань до нього не було, повідомив Марченко. Потім з'явилися публікації в пресі про його статок та ін.
«Я не знаю, як би я діяв, знаючи резонанс. Заднім розумом можна багато чого переглянути. Але з точки зору професійних якостей до нього питань не було», — запевнив міністр.
На твердження журналіста, що Пудрик — не «нове обличчя», глава Мінфіну відповів: «Там складно з новими обличчями. Всі особи на митниці плюс-мінус однакові. Питання: вони виконують планові показники?«.
За словами міністра, до травня план митниця не виконувала, а зараз недобору немає. Але він не сказав про те, що з травня план митниці істотно знижений.
Контекст. Голова виконкому Нацради реформ Михайло Саакашвілі різко критикував призначення на посаду виконуючого обов'язки голови Одеської митниці Дениса Пудрика.
«Призначення цього типу на митницю — це типовий старий феодальний інститут годування, нічого спільного не має з державними інтересами. Скільки можна ходити по колу, пропонуючи одних і тих же «професіоналів» і поглиблюючи коло корупції? Скільки можна жерти власний національний організм і займатися самознищенням? », — написав Саакашвілі.
Раніше 43-річний Пудрик довгий час працював керівником ряду регіональних митниць. Він очолював Кримську митницю за часів президентства Віктора Януковича, за що потрапив під люстрацію і був звільнений. В системі митниці він працює з початку своєї трудової діяльності в 1998 році.
У березні 2020 року Пудрик отримав рішення суду про поновлення на посаді та компенсацію від держави в розмірі 677 тис. грн.
З 2019 року до нинішнього призначення був і. о. проректора Національної академії фіскальної служби.