Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В акваторію Чорного моря увійшли понад 20 кораблів НАТО

Маневри Breeze-2022 в Чорному морі: в акваторію увійшло 24 кораблі НАТО. Фото: US Navy

Маневри Breeze-2022 в Чорному морі: в акваторію увійшло 24 кораблі НАТО. Фото: US Navy

У болгарській акваторії Чорного моря в п'ятницю, 22 липня, стартували традиційні щорічні маневри Breeze 2022. Вони стали першими з моменту повномасштабного вторгнення рф в Україну навчаннями в чорноморському регіоні, пише news.bg.

Quote«У них беруть участь 24 бойові та допоміжні кораблі й катери, 5 літаків, 4 вертольоти та 1 390 військових військово-морських сил Болгарії, Албанії, Бельгії, Греції, Італії, Латвії, Польщі, Румунії, США, Туреччини, Франції, а також командування ВМС НАТО», — йдеться в статті.

Учасники Breeze 2022 ризикують зіткнутися з мінами в Чорному морі. Однак видання зазначає, що румунські та болгарські кораблі живуть у таких умовах з лютого цього року. А тому мають певний досвід і «готові піти на помірний ризик».

Контекст. Болгарський порт Варна розташований приблизно за 370 миль на південь від українського міста Одеса.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Навчання Breeze 2022, що триватимуть два тижні, буде присвячено протичовновій війні, протимінному захисту, пошуково-рятувальним операціям, силовому захисту/антитерористичним операціям, морським операціям із перехоплення та боротьби з піратством. Щорічні маневри Breeze проводяться з 1996 року.

Коментарі

Всі новини