Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Поки їхні дрони вбивають наших людей: в Україні працююють майже 900 іранських компаній

Близько 900 іранських компаній продовжують працювати в Україні. Фото: pravda.com

Близько 900 іранських компаній продовжують працювати в Україні. Фото: pravda.com

Іран і далі надає всебічну підтримку росії у війні проти України. Так, Тегеран не лише надав москві сотні своїх ударних дронів-камікадзе, а й обіцяє почати постачати балістичні ракети, які рф, звісно, випускатиме по Україні.

Попри це значна кількість компаній з іранським капіталом і далі спокійно собі працюють в Україні, про що свідчать дані YouControl.

Так, фахівці виявили в Україні 863 компанії з іранським капіталом. З-поміж засновників або кінцевих бенефіціарів цих підприємств є громадяни Ірану або іноземні компанії з іранською «пропискою». За 2020 рік ці компанії мали 351,8 млн грн чистого доходу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Водночас варто нагадати, що проти Ірану було запроваджено чимало санкцій, тобто компанії навчилися маскувати своїх реальних власників. Тож реальний обсяг іранського бізнесу в Україні може бути значно вищим.

Де найбільше працює іранських компаній

Не дивно, що найбільше компаній із власниками-іранцями фіксується в Києві (який, до слова, буквально декілька тижнів тому зазнав ударів іранськими дронами, унаслідок чого загинули українці). У столиці зараз розміщено 77% іранських компаній від їхньої загальної кількості, або 661.

Підписуйтесь на нас в Google News!

На другому місці за обсягом іранського бізнесу Харківська область, на третьому – Одеська. Багато іранських компаній працюють також у Київській і Дніпропетровській областях. Цікаво, що в західних регіонах України іранських компаній майже немає.

В який регіонах України налічується найбільше іранських компаній. Джерело: YouControl

В який регіонах України налічується найбільше іранських компаній. Джерело: YouControl

Чим займається іранський бізнес в Україні

Найчастіше іранський бізнес працює в Україні у сфері «Неспеціалізованої оптової торгівлі». Таких компаній налічується 91 (10,5% загальної кількості).

Досить багато компаній з Ірану спеціалізуються також на діяльності у сфері будівництва (5,3%), ресторанного бізнесу (5,0%), комп’ютерного програмування (4,5%).

Часто вони торгують овочами та фруктами (займаються оптовими продажами), працюють у сфері туризму та дизайну, продають зерно, будматеріали та паливо.

Який бізнес ведуть іранці в Україні. Джерело: YouControl

Який бізнес ведуть іранці в Україні. Джерело: YouControl


Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини