Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ляшко назвав умову для початку кампанії масової вакцинації в Україні

Фото: скріншот

Фото: скріншот

У будинок-інтернат для громадян похилого віку та людей з інвалідністю, розташований в Бородянці (Київська область), сьогодні, 18 квітня, прибула мобільна бригада з вакцинації. Тим самим в Україні почали прищеплювати вакциною Pfizer. Про це головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів в ефірі телеканалу «Україна 24».

За його словами, всі 117 тис. доз вакцини Pfizer, отриманої в рамках механізму COVAX, зарезервовані для 50 тис. пацієнтів і працівників будинків престарілих. Якщо хтось із них відмовиться від вакцинації, то наступні в черзі на отримання щеплень цим препаратом — працівники ДСНС і прикордонники.

Говорячи про можливість масової вакцинації населення, Ляшко сказав, що «стоїть завдання розпочати її якомога раніше, до кінця року потрібно вакцинувати 70% дорослого населення». Але почнуть таку кампанію тільки при наявності на території України не менше 1 млн доз вакцин. «Тоді відкриються всі пункти щеплень, будуть задіяні всі мобільні бригади», — пояснив він.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Масову вакцинацію почнуть з людей 60+. Потім будуть вакцинувати 18-річних і старше. Першими в цій категорії щеплення отримають люди з хронічними захворюваннями, потім — всі інші бажаючі.

За інформацією Ляшка, зараз є визначеність з термінами постачання ще тільки двох партій вакцини, обидві вони в рамках COVAX. Це 1,7 млн доз вакцини AstraZeneca, виробленої в Кореї (до кінця березня) і 950 тисяч доз вакцини Pfizer (до кінця червня).

Додатково. За добу 17 квітня в Україні зафіксовано 10 282 нових випадки коронавірусної хвороби. Також за минулу добу:

Підписуйтесь на нас в Google News!
  • госпіталізовані — 4 274 особи;
  • померли — 250;
  • одужали — 6 523 особи;

За весь час пандемії в Україні захворіло 1 946 510 осіб, померли — 39 786.

3 333 особи щеплені проти COVID-19 за добу 17 квітня. 449 194 особи щеплені з початку прищеплювальної кампанії. Завершили вакцинацію (отримали дві дози) — п'ять чоловік (з них двоє отримали одну дозу за кордоном).

Щеплення проводились 120 мобільними бригадами з імунізації і на 102 стаціонарних пунктах.

Коментарі

Всі новини