Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

На G20 зацькували Лаврова: дипломат образився й вирішив достроково їхати додому

Лавров на G20 – без скандалу не обійшлося. Фото: Telegram / МЗС рф

Лавров на G20 – без скандалу не обійшлося. Фото: Telegram / МЗС рф

Зустріч очільників міністерств закордонних справ на форумі «Великої двадцятки», що в п’ятницю, 8 липня, відбувається на Балі, не обійшлася без скандалу. Причиною став приїзд міністра закордонних справ рф Сергія Лаврова.

Як пише Kyodo, представники країн «Великої сімки» відмовилися обідати з колегами з «двадцятки», бо там був Лавров. З тієї самої причини політики не зробили традиційне спільне фото зустрічі. Одним із противників спільних світлин із представником країни- агресора виступив держсекретар США Ентоні Блінкен.

Прибуття Лаврова на форум також не пройшло спокійно. Під час обміну привітаннями з главою МЗС Індонезії Ретно Масурді один із журналістів почав голосно вигукувати: «Коли росія зупинить війну?» Російський дипломат проігнорував запитання та поспіхом пішов геть.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Your browser doesn't support HTML5 video.

З огляду на бойкот, який влаштували йому колеги, Лавров вирішив раніше залишити форум, пише Spiegel.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Лавров ще проводить двосторонні переговори, потім він виступить перед пресою і поїде», — підтвердила офіційна представниця МЗС рф Марія Захарова.

Отже, російський дипломат пропустить офіційну трапезу та робочу сесію в другій половині дня.

Як пише DW, Лавров пішов із зали одразу після того, як виголосив свою промову. Після нього слово мала взяти очільниця МЗС ФРН Анналена Бербок. Вона ще до форуму наголошувала, що домагатиметься ізоляції Лаврова та добере чіткі слова, щоб донести йому та росії, що світова спільнота не миритиметься з війною рф в Україні.

Коментарі

Всі новини