Силам оборони України вдасться досягти значного успіху у звільненні тимчасово захоплених російськими окупантами територій протягом прийдешніх зимових місяців. Таку думку висловив ексочільник ЦРУ генерал Петреус, який керував розвідувальним відомством у 2011 — 2012 роках, пише «Інтерфакс-Україна».
Він висловив упевненість у тому, що наступальні дії українського війська взимку будуть успішними. Також Петреус заявив, що українська сторона навряд чи збавить темп оперативного наступу з настанням холодів.
«Логістика росіян дуже слабка, мости зруйновано, так само як і залізничні колії, як на Кримському мосту, — це все завдяки використанню точних ракет і «Хаймарсів». Їхня логістика відкинута десь на 70 км від фронту. Росіяни перебувають на окупованих територіях, люди їх ненавидять. Попри їхні варварські фільтраційні процедури люди чинять їм опір, тому в росіян є дуже багато проблем. Зима наближається, їм навіть теплого одягу бракує, не кажучи вже про озброєння», — пояснив він.
Контекст. Нагадаємо: минулої доби підрозділи Сил оборони України відбили атаки ворога в районі населених пунктів Огірцеве та Дворічна Харківської області; Білогорівка на Луганщині; Новокалинове, Майорськ, Одрадівка, Нью-Йорк, Новомихайлівка, Невельське, Опитне та Мар’їнка Донецької області.