Facebook Pixel

Ощадбанк розпочав пошуки голови правління

Нинішній голова правління Ощадбанку Андрій Пишний. Фото: УНІАН

Нинішній голова правління Ощадбанку Андрій Пишний. Фото: УНІАН

Державний Ощадбанк оголосив конкурс на посаду голови його правління за рішенням наглядової ради. Фінустанова вже почала прийом документів від кандидатів.

Як повідомили в пресслужбі банку, заявки прийматимуть до 26 березня. Ті, кого допустять до другого етапу конкурсу, до 10 квітня повинні надати конкурсну пропозицію та документ, що посвідчує особу.

Після цього, з 13 по 16 квітня, відбудеться третій етап конкурсу, в рамках якого Номінаційний комітет проведе співбесіду з 10 учасниками, а до 23 квітня фіналісти мають пройти її з членами наглядової ради Ощадбанку.

Telegram Logo

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта у профільній сфері, вільне володіння мовами — українською, російською або англійською, стаж роботи понад 10 років, з яких п'ять — на керівних посадах.

Контекст. У серпні 2019 року наглядова рада Ощадбанку провела незалежну оцінку менеджменту банку, за підсумками якої продовжила повноваження голови правління Андрія Пишного ще на п'ять років.

Через два тижні після цього Національний банк заявив про те, що стурбований процедурою продовження контракту з Пишним, адже рішення про його перепризначення було затверджене без проведення конкурсу, хоча цього вимагає закон. Наступного дня Світовий банк підтримав регулятора.

Коментарі

Всі новини