Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

КМДА розглядала введення обмежень у користуванні особистим транспортом — джерело

Київська міська державна адміністрація (КМДА) 23 березня обговорювала можливість обмеження використання на дорогах усього особистого транспорту. Про це повідомило джерело The Page в КМДА. Втім, поки що цей захід влада столиці вирішила не запроваджувати.

За минулу добу Департамент транспортної інфраструктури КМДА видав понад 225 тис. спецквитків для проїзду в громадському транспорті. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко. Громадський транспорт у Києві з 23 березня працює в обмеженому режимі – тільки для тих, хто працює в лікарнях, правоохоронних органах, у продовольчих магазинах і аптеках; а також для рятувальників і фахівців, які забезпечують роботу житлово-комунального господарства міста.

Віталій Кличко нагадав, що всі інші, кому необхідно їхати на роботу чи у справах, можуть скористатися таксі або спецтранспортом.

«Рух такого транспорту по місту не обмежується», — зазначив Віталій Кличко.

Контекст. Міська влада створює дублюючі маршрути громадського наземного транспорту вздовж гілок непрацюючого метро, збільшує кількість транспорту на спальні райони і веде переговори з приватними перевізниками щодо залучення їхнього рухомого складу на маршрути в місті.

Влада Києва пішла на превентивні жорсткі обмежувальні заходи у зв'язку з епідемією COVID-19, щоб не повторити помилку західноєвропейських держав і не допустити безконтрольне розповсюдження збудника хвороби вірусу SARS-CoV-2.

Згідно з офіційними даними, станом на 22 березня в Києві підтверджено 14 випадків зараження коронавірусом.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини