Facebook Pixel

Власник Великої Кишені купив Київський протезний завод за 165 млн грн

Власник «Великої Кишені» Роман Лунін виграв аукціон із приватизації єдиного майнового комплексу Київського експериментального протезно-ортопедичного підприємства. Перемогла його ставка в 165,001 млн грн.

Про це свідчать дані «Prozorro.Продажі».

Аукціон, який провело регіональне відділення Фонду державного майна у Києві, розпочався 29 лютого 2024-го об 11:10 та тривав дві години. Участь у ньому взяли 14 осіб, а ціна зросла у понад 5,3 раза.

Семеро учасників зробили пропозиції на суму понад 100 млн грн за об'єкт, що мав стартову ціну 31,3 млн грн.

Найбільшу ставку зробило ТОВ «Реал Славутич 1», власником якого є ТДВ «Універсам №3» («Велика Кишеня» на Оболоні), а бенефіціаром – засновник RetailGroup Роман Лунін.

Компанія запропонувала на 999 грн більше, ніж другий учасник ТОВ «Топ-Оффер» Євгена Богуславського і Михайла Щербіна, і на 1000 грн більше, ніж третій ТОВ «Прогресивні нафтогазові технології» Руслана Калашника, Олега Галагана і Володимира Будза.

Quote«165 млн грн. Така сума виявилася переможною під час аукціону з продажу Київського протезно-ортопедичного підприємства. Ці кошти будуть спрямовані до державного бюджету, із якого фінансуються Сили оборони України», – зауважив голова ФДМУ Віталій Коваль.

Київський протезний завод розташований на Фролівській вулиці в Києві на Подолі, має цехи в Чернігові (вулиця Любецька) та Черкасах (вулиця Франка).

Голова Фонду держмайна додав, що це глибоко збиткове підприємство, яке до того ж має прострочену кредиторську заборгованість на 34,4 млн грн, яку, за умовами аукціону, оплатить новий власник підприємства.

Quote«Протезні підприємства мають стратегічне значення, особливо під час війни, коли зростає потреба у збільшенні обсягів виробництва та впровадженні нових технологій. Державні підприємства цієї галузі часто не витримують конкуренції з приватними компаніями. Попри наявність потужностей та кваліфікованих кадрів, стають нерентабельними. Саме тому для розвитку їм потрібен стратегічний інвестор», – пояснив приватизацію підприємства Віталій Коваль.

Одна з основних вимог – зберегти профіль діяльності підприємства протягом щонайменше 10 років. Крім того, переможець аукціону не має права звільняти працівників протягом шести місяців після переходу права власності.

The Page повідомляв, що Фонд державного майна України виставив на аукціон з продажу Київське протезно-ортопедичне підприємство. Стартова ціна – 31,3 млн грн.

Раніше Фонд держмайна продав Хмельницьке державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство. Остаточна ціна аукціону – 32 млн грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉