Facebook Pixel

Фонд держмайна продав Вінницький проєктний інститут землеустрою за 54,6 млн грн

Фонд держмайна провів 23 лютого 2024 року в електронній торговій системі «Прозорро.Продажі» онлайн-аукціон з приватизації ЄМК ДП «Вінницький науково-дослідний та проєктний інститут землеустрою. Підсумкова ціна підприємства склала 54,6 млн грн.

Про це пише пресслужба відомства.

Початкова сума продажу «Вінницького науково-дослідного та проєктного інституту землеустрою» стартувала з 15,6 млн гривень. За актив змагалися 8 учасників. Результат – зростання вартості лоту в 3,5 раза – до 54,6 млн гривень. Майно підприємства знаходиться у Вінниці, Чернівцях, Хмельницькому та області. Підприємство займається дослідженням й експериментальною розробкою у сфері інших природничих і технічних наук. Переможцю аукціону крім суми, визначеної за результатами торгів, необхідно сплатити борги підприємства у майже 5,4 млн гривень.

Quote«Кошти від продажу держмайна поповнюють державну казну, із якої фінансуються наші Сили оборони. Це той внутрішній резерв країни, який держава використовує для наближення перемоги», – підкреслив Голова ФДМУ Віталій Коваль, коментуючи результати аукціонів.

За 2024 рік до державного та місцевих бюджетів від малої приватизації надійшло понад 380 тис. гривень. Від продажу державних об’єктів отримано понад 200 тис. гривень, від продажу комунальних підприємств – понад 180 тис. гривень.

На кінець лютого 2024 року в електронній торговій системі «Прозорро.Продажі» оголошена майже сотня аукціонів з приватизації державного та комунального майна. Стартова вартість активів перевищує 250 тис. гривень.

Нагадаємо, що Фонд державного майна України виставив на аукціон з продажу Київське протезно-ортопедичне підприємство. Стартова ціна – 31,3 млн грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉