Facebook Pixel

Кабмін призначив главу Держлісагентства. Хто такий Юрій Болоховець

Юрій Болоховець. Фото: Товариство лісничих України

Юрій Болоховець. Фото: Товариство лісничих України

Кабінет міністрів призначив головою Державного агентства лісових ресурсів Юрія Болоховця, який виконував обов'язки керівника цієї держструктури. Про це йдеться у відповідному розпорядженні уряду.

Його призначили на посаду з 18 лютого, уклавши контракт про проходження держслужби до кінця карантину з випробувальним терміном три місяці.


Хто такий Юрій Болоховець

Він навчався в Національному аграрному університеті, який закінчив 2005 року. До 2007-го працював у Державній лісовій інспекції в Київській області, після чого повернувся до Чернігівської області, де народився, і став працювати інженером і лісничим у місцевому лісгоспі, а потім — директором Прилуцького лісового господарства.

Telegram Logo

З 2012 до 2020-го був директором Ніжинського лісового господарства, а 2020 року його призначили начальником Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства. У січні цього року він став виконувачем обов'язків голови Держлісагентства.


Контекст. Раніше Державне агентство з питань лісових ресурсів запустило пілотний проєкт електронного реєстру легальних рубок лісу.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини