Facebook Pixel

Іран передасть чорні ящики збитого літака в Україну

Іран передасть бортовий пристрій реєстрації та диктофон кабіни літака Boeing, що розбився, в Україну для подальшого розслідування.

«Чорні ящики рейсу 752 не будуть розшифровані в Ірані, а замість цього передані в Україну відповідно до запиту країни», — передає слова Хасана Резаіфара, глави іранського відділення з розслідування авіаційних подій Організації цивільної авіації Ірану, агентство Bloomberg з посиланням на інформаційне агентство Tasnim.

Контекст. Boeing 737 рейсу PS 752 «Міжнародних авіаліній України» збили іранські військові 8 січня, прийнявши його за крилату ракету. В результаті Іран потрапив під сильний міжнародний тиск, щоб забезпечити повну відповідальність за обставини, які призвели до краху літака.

Telegram Logo

Boeing Co. 737-800 припинив передачу своєї позиції і зазнав аварії через дві хвилини після зльоту з Тегерана. Загинули всі 176 пасажирів на борту. Катастрофа сталася через кілька годин після того, як Ісламська Республіка почала пуск ракет по іракським баз, на яких розміщені війська США, в помсту за вбивство вищого генерала Ірану, Кассема Сулеймані.

Коментарі

Всі новини