Інвестор Airbus пригрозив вийти з компанії через дані про шкідливі викиди

Фото: wikipedia

Фото: wikipedia

Інвестиційний фонд TCI Fund Management мільярдера Крістофера Хона висунув вимогу, щоб компанії, які він фінансує, розкрили інформацію про викиди парникових газів, пише Financial Times.

Фонд, який управляє активами на $30 млрд, відправив листа з такою вимогою авіабудівній компанії Airbus, компанії з бізнес-представництва та фінпослуг Moody's Corporation, телекомунікаційній Charter Communications та іншим.

Видання зазначає, що у разі, якщо компанії відмовляться надати TCI Fund Management інформацію, фонд буде голосувати проти звільняти їхніх директорів і менеджерів, які не відстоюють прозорість щодо питань клімату.

«Інвестувати в компанію, яка не розкриває свої викиди, – це все одно, що фінансувати таку компанію, яка не розкриває фінансову звітність. Якщо уряд не вимагає розкриття, інвестори можуть зробити це самі».

Крістофер Хон

Крістофер Хон

Засновник і керівник інвестфонду TCI Fund Management

Bloomberg пише, що мільярдер пригрозив виходом свого фонду з капіталу компаній, якщо вони не розкриють інформацію про обсяги викидів.

Він також заявив, що інвестиційна компанія BlackRock «прикидається зеленою», тому що не вимагає розкривати обсяги викидів від компаній, які фінансує. У BlackRock відповіли, що проблемам клімату приділяється першорядне значення.

Варто відзначити, що Хан особисто і через Children's Investment Fund Foundation пожертвував $258 тис. на організацію масових протестів у центрі Лондона, щоб переконати політиків протягом шести років досягти нульового рівня викидів у всьому світі.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Дві причини, чому українці будуть масово виїжджати з країни — голова асоціації працевлаштування

Низькі заробітні плати в Україні і відновлення промислового виробництва в розвинених державах ЄС стануть причинами трудової міграції українців.

«Нібулон» побудує п'ять патрульних катерів для прикордонної служби України

Суднобудівний завод компанії «Нібулон» побудує п'ять патрульних катерів за французьким контрактом для Морської охорони Державної прикордонної служби України.

Чисті резерви НБУ досягли $16,5 млрд

Розмір чистих золотовалютних резервів Національного банку України після виплати $1 млрд за бондами під гарантії США склали $16,5 млрд.