Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Huawei провалила презентацію нового ноутбука через санкції США

Китайська Huawei скасувала заплановану цього тижня презентацію нового ноутбука MateBook на виставці CES Asia 2019 в Шанхаї, пише Ars Technica.

При розробці ноутбука компанія використовувала технологічні досягнення американської Intel, а також операційну систему Windows. Однак, США заборонили продаж технологій до Китаю, що й стало причиною провалу, повідомляє Wall Street Journal.

Генеральний директор споживчого департаменту Huawei Річард Ю в інтерв’ю CNBC підтвердив скасування презентації. Також він додав, що компанія очікувала отримати за рахунок проекту значні прибутки у 2019 році.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Для смартфонів Huawei розробляє власні процесори, тому санкції поки що не вплинули на процес їх виробництва. Однак, цілком можливо, що компанія втратить доступ до операційної системи Android від Google після закінчення терміну дії 90-денної ліцензії.

Попри заяви керівництва Huawei, китайська газета The Global Times у своїй статті стверджує, що презентація нового ноутбука таки відбудеться на початку липня.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У травні адміністрація Дональда Трампа прийняла рішення про введення санкцій проти ряду китайських компаній. Сполучені Штати звинувачують Huawei у шпигунстві. Компанія спростовує цю заяву і вимагає надати докази.

Коментарі

Всі новини