Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Харкові заарештували активи чотирьох російських компаній на 40 млн грн

Фото: Pixabay

Фото: Pixabay

Суд заарештував майно росіян

У Харкові суд заарештував майно 4 місцевих підприємств, засновниками та кінцевими бенефіціарами яких є громадяни та юрособи країни-агресора.

Про це у Facebook повідомляє СБУ, співробітники якої здійснювали заходи з викриття за процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури.

За даними відомства, два зі вказаних підприємств пов'язані між собою й торгують російським балансувальним і вимірювальним обладнанням. Їхня материнська структура в росії підтримує збройну агресію проти України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Інші два підприємства займаються оптово-роздрібною торгівлею в Україні.

Київський райсуд Харкова наклав арешт на рухоме та нерухоме майно, а також корпоративні права цих компаній на загальну суму 40 млн грн.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Триває передавання їх в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними внаслідок корупційних та інших злочинів (АРМА).

СБУ й далі досліджує всі обставини роботи цих підприємств у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 209 Кримінального кодексу України (легалізація (відмивання) майна, одержаного в злочинний спосіб, у великих розмірах).

Як повідомлялося, 14 червня на Кіровоградщині арештували активи підприємства російських бізнесменів на майже 30 млн грн. Правоохоронці не допустили виведення зазначеними особами коштів від реалізації продукції до рф.

Наприкінці травня Держбюро розслідувань виявило та арештувало 188 вагонів із мінеральними добривами, що належать холдинговій компанії з Білорусі. 77 тисяч тонн товару разом із вагонами, за оцінками ДБР, коштують $20 млн (понад 700 млн грн).

Майно країни-агресора правоохоронці виявили й на території морського порту в Миколаївській області.

Коментарі

Всі новини