Facebook Pixel

Відключення світла 26 січня 2023 року: графіки в Києві, Одесі, Дніпрі

Споживання електроенергії в Україні збільшується через похолодання. Відповідно зростає й дефіцит потужності.

Де та коли не буде світла 26 січня 2023 року – докладна інформація та графіки відключення

Київ і Київська область

У Києві 26 січня обмеження будуть на рівні 986 МВт удень і 648 МВт уночі. Потреби міста в електроенергії буде забезпечено на 61%.

Наразі в Київській області діють стабілізаційні графіки відключення світла. Нові графіки складаються з трьох категорій: гарантована наявність світла, ймовірні обмеження або його повна відсутність.

Строк відключення – не більш як чотири години поспіль, за винятком аварійних ситуацій.

Дізнатися час планових вимкнень світла за адресою можна за цим посиланням.

Одеська область

Щоб ознайомитися з графіками в Одеській області, треба перейти за посиланням і ввести свій населений пункт, вулицю та номер будинку.

Графіки складаються з трьох категорій: наявність світла, ймовірні відключення та обмеження електропостачання.

Дніпропетровська область

Щодо Дніпропетровщини точних даних про обмеження на 26 січня ще немає, проте гендиректор YASNO Сергій Коваленко нагадав, що в області досить складна ситуація зі світлом.

Quote«Загалом область зараз у складному становищі. Протягом тижня «Укренерго» встановлює для неї денні ліміти на рівні 1 180 МВт, тоді як орієнтовне споживання – 2 200 МВт. З цих 1 180 МВт лише приблизно 15% йде на потреби населення та малого бізнесу», – пояснив Сергій Коваленко.

Нагадаємо, що зміна стабілізаційних графіків на аварійні практично всіх може заскочити зненацька. Через те в ДТЕК пообіцяли щовечора повідомляти про зміну графіків.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉