Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Google в «ЛДНР» усе: окупанти заблокували пошуковик за «нелюдську пропаганду»

Google заблокували в «ДНР» та «ЛНР». Фото: Pixabay

Google заблокували в «ДНР» та «ЛНР». Фото: Pixabay

Ватажок так званої «ДНР» Денис Пушилін у п’ятницю, 22 липня, заявив про рішення заблокувати роботу пошуковика Google на території самопроголошеної «держави».

Quote«Нелюдська пропаганда України та Заходу давно перейшла всі межі. Відбувається справжнє цькування росіян, нав'язування брехні та дезінформації. На передовій інформаційних технологій у зв'язку із цим – пошукова система Google, яка відкрито за наказом своїх кураторів з американського уряду пропагує тероризм і насильство щодо всіх росіян і особливо населення Донбасу», — наголосив він.

Пушилін додав, що Google матиме змогу відновити роботу в «ДНР», однак лише коли припинить «проводити свою злочинну політику й повернеться в рычище закону, моралі та здорового глузду».

У четвер, 21 липня, до аналогічного кроку вдалася й окупаційна влада так званої «ЛНР».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Західні інтернет-платформи — такі самі ракетні системи залпового вогню, лише інформаційного. Головною зброєю, на жаль, стає Google: кількість фейків і екстремістських матеріалів тут тільки збільшується, і жодні штрафи та рішення суду для них не мають значення. Компанія веде цілеспрямовану пропаганду тероризму та екстремізму, а отже, просто має ні за що своїх користувачів із «ЛНР», — заявив ватажок «ЛНР» Леонід Пасічник.

Контекст. Нагадаємо, що на початку червня окупаційна влада ОРДЛО заявила про блокування месенджера Viber, оскільки вважає його «частиною воєнної інфраструктури ворога». У Rakuten відповіли, що заборона Viber є черговою спробою російських окупантів заблокувати людям доступ до правдивої інформації та обмежити їхню здатність спілкуватися безпечно, додавши, що сервіс і далі працює в ОРДЛО.

Коментарі

Всі новини