Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Фаворов пішов з «Нафтогазу», нові обмеження на період карантину та падіння зростання доходів удвічі. Головне за 1 квітня

Фото: facebooke Андрія Фаворова

Фото: facebooke Андрія Фаворова

Посилення карантину. Кабінет міністрів увів нові обмеження на період карантину. Зокрема, заборона діятиме на перебування у громадських місцях без маски або респіратора; переміщення більш ніж двох осіб; відвідування парків, лісопаркових і прибережних зон, скверів та інших місць відпочинку; відвідування спортивних і дитячих майданчиків та інше. Пік захворюваності на COVID-19 очікується на великодні свята.

Зростання доходів упало удвічі. Доходи українців у 2019 році склали майже 3,7 трлн грн, а обсяг витрат — 3,8 трлн грн. Такі показники свідчать про зменшення заощаджень населення на 116,2 млрд грн. Наявний доход на одну людину склав 67,5 тис. грн.

Перекази заробітчан впадуть на чверть. Валютні перекази в Україну від трудових мігрантів у 2020 році скоротяться на $2-3 млрд, або на 25% проти торішнього рівня — до $9-10 млрд. Це не повинно негативно вплинути на валютні перетоки через зниження попиту на валюту з боку мандрівників.

Читайте також:
Головне за 21 листопада від The Page

Фаворов пішов з «Нафтогазу». Директор з інтегрованого газового бізнесу «Нафтогазу» Андрій Фаворов і глава підприємства «Укргазвидобування», яке входить в групу, пішов з компанії. Головою «Укргазвидобування» тимчасово призначили першого заступника гендиректора компанії Олександра Романюка.

Дія угоди ОПЕК+ закінчилася. Укладена у 2016 році членами Організації країн — експортерів нафти (ОПЕК+) угода про обмеження видобутку нафти припинила дію 1 квітня. Але й без цього ціна на нафту впала майже на 60%, а з початку року скорочення вартості склало майже 70%.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини