Глава податкового комітету Гетманцев потрапив до податкового скандалу

Глава комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев. Фото: УНІАН

Глава комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев. Фото: УНІАН

Туристичний оператор Travel Professional Group Олени Гетманцевої не виплачує зарплату співробітникам журналу Travel Professional Magazine і уникає сплати податків. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила головна редакторка журналу Міра Агні.

За її словами, сім'я Гетманцевих не виплатила зарплату співробітникам з березня 2020 року й не сплачує податки попри те, що Travel Professional Group отримала фінансову допомогу від держави в період пандемії коронавірусу.

«Сім'я Гетманцевих не виплатила ЗП співробітникам із березня місяця, змусила залишити офіс самих класних фахівців і всім, хто йде за власним бажанням або за згодою сторін, не платить ЗП взагалі. Звісно, у них (співробітників) вона в конвертах, бо сім'я захоплюється несплатою податків державі. А також експлуатацією праці людей у суботу, що є неофіційною й не оплачується, як і податки», – пише вона.

Telegram Logo

За словами співробітниці редакції Валерії Мікульської, Гетманцева повідомила їй, що «не впевнена, що щось віддасть».

Редакція The Page звернулася за коментарями до головної редакторки Travel Professional Magazine Міри Агні, Держслужби України з питань праці та голови комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева для з'ясування деталей.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Travel Professional Group — туристичний оператор, афілійований учасник Всесвітньої туристичної організації (UNWTO). У січні 2020 року Антимонопольний комітет повідомив, що розгляне 10 туроператорів через поширення неточної інформації про вартість послуг. Серед цієї десятки був і Travel Professional Group.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини