Камала Гарріс пообіцяла більш жорсткий підхід до міграції вздовж південного кордону США і заявила, що не відмовлятиме Ізраїлю в озброєнні. Про це пише Reuters.
В інтерв'ю з ведучою CNN Даною Беш Гарріс намагалася показати, що вона володіє питаннями, і дати американцям уявлення про її політичну позицію, адже до дня виборів 5 листопада залишилося трохи більше двох місяців.
Гарріс заявила, що відновить просування всеосяжного прикордонного законодавства, яке посилить міграцію в США, і пообіцяла «забезпечити дотримання наших законів» щодо перетину кордону.

«У нас є закони, яких потрібно дотримуватися і які повинні виконуватися, які стосуються людей, які перетинають наш кордон нелегально, і які повинні мати наслідки», — сказала Гарріс.
Вона також підтримала рішучу підтримку Ізраїлю президентом Джо Байденом і відкинула заклики деяких членів Демократичної партії до Вашингтона переглянути питання про надання зброї Ізраїлю через велику кількість загиблих палестинців у Газі.
Вона сказала, що підтримує сильний Ізраїль, але «ми повинні укласти угоду», щоб домогтися припинення вогню в конфлікті в Газі.
«Ні, ми повинні укласти угоду про припинення вогню і звільнення заручників», — сказала Гарріс, коли її запитали, чи буде вона утримувати зброю для Ізраїлю.
Аббас Алавіє, співзасновник Національного руху, який протестує проти політики Байдена, висловив розчарування реакцією Гарріс щодо Гази.
«Якщо віцепрезидент зацікавлена в припиненні вогню, вона повинна підтримати негайне припинення обстрілів», — сказав Алавіє.
Гарріс, до якої приєднався губернатор Міннесоти Тім Волц, також заявила, що хотіла б додати республіканця до свого кабінету в разі перемоги на виборах.
«Я думаю, що важливо мати за столом переговорів, коли приймаються найважливіші рішення, людей, які мають різні погляди, різний досвід. І я думаю, що для американської громадськості було б корисно, якби членом мого кабінету був республіканець», — сказала вона.
Різке зростання рейтингу Гарріс
Після того, як минулого місяця Гарріс стала кандидатом у президенти від Демократичної партії, її рейтинг різко зріс, вона отримала сотні мільйонів доларів пожертвувань на свою кампанію і виголосила низку переконливих передвиборчих промов.
Вона випереджає Трампа з відривом 45% до 41% в опитуванні Reuters/Ipsos, опублікованому в четвер, яке показало, що віцепрезидент викликає новий ентузіазм серед виборців.
Деякі критики припустили, що вона може бути менш відшліфованою в нестандартних умовах, таких як телеінтерв'ю, але в четвер вона, схоже, не зробила жодної серйозної помилки.
Гарріс захистила її та Байдена у боротьбі з інфляцією, заявивши, що вони успадкували зруйновану пандемією економіку, якою, за її словами, Трамп погано керував. Вона сказала, що було зроблено багато роботи для зниження цін, але «ціни все ще занадто високі».
Джеремі Сурі, професор історії та зв'язків з громадськістю Техаського університету в Остіні, сказала, що під час інтерв'ю Гарріс здалася обізнаною та «будівничою консенсусу», але вона могла б дати «більш конкретні відповіді» на питання про те, що вона робитиме у свій перший день на посаді президента.
Вона посилила свою позицію щодо міграції на південному кордоні США з Мексикою. Вона також більше не хоче заборони фрекінгу — методу видобутку енергії, який дає роботу багатьом людям у Пенсильванії, одному з кількох штатів, що можуть вирішити долю виборів.
«Мої цінності не змінилися», — сказала Гарріс, відповідаючи на запитання про зміни у своїй політиці.
Вона відкинула коментар Трампа, в якому він поставив під сумнів, чи є вона чорношкірою американкою.
«Все та ж стара, набридла гра. Наступне питання, будь ласка», — сказала вона.
Трамп у своєму пості на Truth Social відреагував на інтерв'ю.
«Я з нетерпінням чекаю дебатів з товаришем Камалою Гарріс і викриття її в шахрайстві», — написав він, помилково назвавши Гарріс марксисткою.
Хоча вона відповідала на запитання журналістів під час передвиборчої кампанії і давала інтерв'ю в TikTok в останні дні, до четверга вона не давала інтерв'ю тет-а-тет з великим телеканалом або друкованим журналістом відтоді, як Байден закінчив свою передвиборчу кампанію 21 липня і підтримав її.