Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Велика сімка» та бізнес підтримали ухвалення антиКоломойського закону та відкритя ринку землі

Посольство Швейцарії в Україні, країни «Великої сімки» (G7), Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) та Спілка українських підприємців (СУП) підтримали прийняття законів про банківське регулювання та відкриття ринку землі.

У посольстві Швейцарії вважають, що відкриття ринку землі — позитивний крок для створення прозорого та продуктивного ринку сільгоспземель. Також зазначається, що перехідний період, який вводиться законом, дозволить малим і середнім сільгосппідприємствам накопичити кошти.

Зі свого боку посли країн «Великої сімки» сподіваються на остаточне ухвалення закону про реформування банківського сектору та підтримують прийняття Верховною Радою закону про ринок землі. У G7 відмітили, що такі кроки дозволять Україні налагодити співробітництво з міжнародними фінансовими інституціями.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

ЄБА також позитивно сприйняла прийняття вищезгаданих законів. За словами виконавчої директорки Європейської Бізнес Асоціації Анни Дерев'янко, допомога від МВФ, яка залежить від ухвалення законів саме про ринок землі та банківський сектор, у кризовій ситуації дозволить Україні легше пережити наслідки пандемії.

У СУП зазначили, що прийняття законів було однією з найголовніших вимог Спілки підприємців. За оцінками EasyBusiness, відкриття ринку землі за 10 років дасть додатковий ріст ВВП приблизно на $14 млрд.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Проєкт постанови про скасування рішення Верховної Ради щодо відкриття ринку землі було зареєстовано в парламенті та подано на розгляд профільного комітету ВР у ніч на 31 березня. Це призупинить процес підписання закону про ринок землі головою ВР Дмитром Разумковим.

Крім того, аналогічні проєкти постанов подали позафракційна народна депутатка Оксана Савчук та глава фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Згодом проєкт подібної постанови подав ще й депутат Вадим Івченко. Згідно з процедурою, голова ВР не може підписати закон, поки не будуть розглянуті всі постанови про скасування рішення.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини