Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ФГВФО нарешті повністю розрахувався із кредиторами банку «Аркада»

Центральний офіс банку «Аркада»

Центральний офіс банку «Аркада»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повністю розрахувався з кредиторами скандально відомого банку «Аркада», окрім колишніх власників та пов'язаних осіб, повідомляють у ФГВФО. Це стало можливо завдяки продажу майнових прав на будівлю центрального офісу банку «Аркада» за 351 млн. грн.

Об'єктом продажу стала не сама будівля, а майнові права через виведення активу з балансу банку напередодні його банкрутства. Станом на 1 жовтня ФГВФО виплатив кредиторам банку 278,9 млн. грн.

З березня 2021 року ФГВФО зробив 25 спроб продати майнові права на будівлю центрального офісу банку Аркада.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Якби чергова, 26-та, спроба продати актив стала невдалою, Фонд через ризики прийняття судом негативного рішення міг втратити актив із ймовірністю 99,9%, про що свідчить історичний досвід виведення з ринку 100 банків у кризовий період 2015—2017 років.. Покупець отримав право відстоювати актив у суді, а Фонд – кошти на розрахунки з усіма кредиторами.

Контекст Національний банк України 25 серпня 2020 року зарахував банк «Аркада» до категорії неплатоспроможних у зв'язку із зменшенням нормативів капіталу менш ніж до однієї третини мінімального встановленого рівня (у зв'язку із втратою основного активу – будівлі головного офісу та відповідної земельної ділянки), а 24 вересня прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку. Ліквідацію банку «Аркада» ФГВФО розпочав 25 вересня 2020 року, яка, за оцінками Фонду, триватиме до 24 вересня 2023 року.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини