Фатальний фінал. Microsoft, Google, Amazon, Sony та інші виводять виробництво з Китаю

Американські техногіганти планують вивести виробництво з Китаю через торгову війну між США та КНР. Компанії страждають від експлуатаційних збитків у країні.

Про це повідомила щоденна японська газета Nikkei з посиланням на джерела.

За даними Nikkei, компанії HP і Dell виведуть за межі Китаю 30% виробництва своїх ноутбуків. Lenovo, Acer і Asustek Computer вслід за ними також вирішили виходити з Китаю.

Telegram Logo

Dell уже почала «пілотний запуск» виробництва у Тайвані, В’єтнамі та на Філіппінах. Microsoft також розглядає місцем випуску своєї продукції Тайвань, а Nintendo та Amazon – В’єтнам.

Ці кроки стануть ударом для експорту електроніки з Китаю – найбільшого у світі виробника ПК та смартфонів.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Quanta Computer, Foxconn Technology та Inventec зіграли на випередження — ще на початку торгової війни вони перенесли свої підприємства з Китаю до Тайваню, Мексики та Чехії, щоб уникнути збитків через тарифи.

Джерела Nikkei повідомили, що навіть якщо США та Китай підпишуть нову торгову угоду, КНР все одно відчує на собі наслідки від цього протистояння.

Контекст

29 червня президент США Дональд Трамп та Сі Цзіньпін домовилися про перемир’я у торговій війні на самміті G20.

Apple напередодні цього почала нарощувати виробництво на заводі поблизу Шанхаю.

1 липня глава Національної економічної ради Білого дому Лоуренс Кудлоу повідомив, що Міністерство торгівлі США тимчасово видасть кілька додаткових ліцензій китайській Huawei для поставок товарів загального призначення. Однак, вже два дні потому високопосадова особа Мінторгу закликала відомство не виводити Huawei з чорного списку.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини