Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Естонська авіакомпанія перестала літати в Україну і закрила власний бренд

Фото: wikipedia

Фото: wikipedia

Естонський авіаперевізник Nordica у зв'язку з новою стратегією розвитку завершив літній сезон цього року і перестав літати під власним брендом. Про це пише avianews.

Нова стратегія розвитку авіакомпанії передбачає виконання рейсів для інших авіаперевізників (у тому числі скандинавської SAS і польської LOT) на умовах субпідряду, тобто договору про часткове виконання будь-яких робіт. Завдяки цьому Nordica зможе отримати гарантований дохід і не відповідати за завантаження рейсів, адже продажами квитків та забезпеченням сервісу для пасажирів тепер буде займатися безпосередній замовник рейсів.

Останній свій регулярний рейс за маршрутом Таллінн-Київ (авіакомпанія літала між містами шість разів на тиждень) Nordica виконала у п'ятницю, 25 жовтня. Тепер єдиним авіаперевізником на цьому маршруті залишився Wizz Air, який літає між столицями Естонії та України чотири рази в тиждень.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У зв'язку з таким скороченням кількості рейсів, на 20% зменшиться і число місць для пасажирів.

До того ж, Wizz Air буде літати в Таллінн з аеропорту «Київ» (Жуляни), а не з «Борисполя», як це робила Nordica.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Сильна конкуренція і надлишок місць на маршрутах з Таллінна не дозволяють нам сьогодні працювати з прибутком», — заявляла в червні член правління Nordica Крісті Оякяэр.Авіакомпанію, яка раніше називалася Nordic Aviation Group, заснував уряд Естонії 25 вересня 2015 року. Причиною стало банкрутство попереднього національного перевізника Estonian Air. Літати Nordica почала в листопаді цього ж року. Спочатку вона виступала в ролі замовника рейсів з Таллінна, а пізніше створила дочірню Regional Jet з власним парком літаків, яка виконувала рейси Nordica.

Коментарі

Всі новини