Петро Димінський, який раніше володів телеканалом ZIK, вийшов зі складу акціонерів «Банку інвестицій та заощаджень» (раніше бізнесмен мав майже 6% акцій, а зараз нуль), пише Finbalance.
У той же час ще один співвласник банку Сергій Лагур збільшив пакет акцій з 17,5% до 25%.
За даними Нацбанку, на початку року серед акціонерів фінустанови була дочка Димінського — Жанна з часткою понад 4%.
Контекст
- Наприкінці 2016 року Петро Димінський вийшов зі складу акціонерів мережі автомобільних заправних станцій WOG (входить у групу «Континіум» разом із «Банком інвестицій та заощаджень»).
- Наприкінці 2017-го бізнесмена оголосили у розшук через те, що в серпні цього ж року автомобіль з його кортежу врізався в автомобіль, у результаті чого загинула жінка. Її родичі заявляли, що за кермом тоді був Димінський.
- Після цього він почав переховуватися за кордоном, а в березні 2018 року формально вибув зі складу власників телеканалу ZIK, але в складі бенефіціарів залишилися члени його сім'ї. В цей же час Печерський райсуд заочно заарештував Димінського.
«Банк інвестицій та заощаджень» заснували у 2005 році. За розміром чистих активів на 1 січня 2019 року фінустанова займала 29 місце) серед 77 наявних в Україні банків. За три квартали цього року його активи скоротилися майже на 10% — до 3,8 млрд грн.
Підписуйтеся
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Подякувати 🎉
50 UAH
150 UAH
500 UAH
1000 UAH
3000 UAH
5000 UAH